Kurumsal Web Siteleri için Temel Metinler Desteği

Kurumsal Web Siteleri için Temel Metinler

 İdeal bir "Kurumsal Web Sitesi", tasarımı, kullanılan görsel öğeleri kadar içeriği ile de kurum felsefesini, kurumun kimliğini, kurumsal dizaynı, kurum kültürünü, kurum misyonunu ve vizyonunuzu yansıtan bir bütündür. İdeal koşullarda yapılan bu tanımlama, çok küçük istisnalar hariç bu bütünlükte gerçekleşmez. Mutlaka en az bir tarafı eksik kalır. İyi bir tasarım yaptırırsınız ya da hazır tasarımlardan birisini uygularsınız, işlevsel olarak eksik kalır, işlevsel olarak sizin ihtiyacınızı çok iyi karşılayacak bir altyapı kurarsınız bu kez de görsel olarak kurumunuzu yansıtmakta zorlanan bir biçim ortaya çıkar.


Neredeyse her projede ortaya çıkan bu çıkmazı kurumlar bir şekilde aşabiliyor olsa da farkında olamadıkları, görünmeyen bir tehlikenin alttan alta, kendisini çok da göstermeden, gerçekleşmekte olduğudur. Bu tehlike, kurumsal web sitelerinin temel metinlerindeki kritik hatalardır.


TEMEL METİNLER SİZİ SİZ YAPAR 


Çoğunlukla bir angarya gibi görülen, aslında kurumsal kültürün en net göstergelerinden birisi olarak kabul edilebilecek bu temel metinler, "Hakkımızda", "Misyon", "Vizyon", "Değerlerimiz", "Tarihçe", "Şirket Profili", "Sürdürülebilirlik Politikası", vb. sayfalarda yer alırlar ve kurumsal kültürünüzün doğrudan ileticisi olarak işlev görürler. 


Firmanızın yaptığı iş ve/veya sektörel konumunuzla ilgili bilgileri ana sayfanızda verebilirsiniz ancak itibarınız çoğunlukla derinlerde, bu temel metinlerin satır aralarında gizli olabilir. Özellikle KOBİ ölçeği için çok sık rastlanan ve webmasterlar aracılığıyla gelişigüzel oluşturulan bu temel metinler ile sitenizin tasarım ya da işlevinden bağımsız olarak kesinlikle itibar kaybedersiniz. ŞURADAKİ YAZIDA örneğini verdiğimiz durumlarla karşılaşmamak, mükemmel metinlerle kendinizi ve kurumunuzu itibarlı tanıtmak için KOLAY MEDYA'nın "Kurumsal Web Siteleri için Temel Metinler Desteği" hizmetini alın, metinlerinizi analiz edip, sizi en iyi anlatacak şekilde, en zengin biçimde sunalım.


TEMEL METİNLER DESTEĞİNİN KAPSAMI NEDİR?


Temel Metinler Desteği Hizmeti, kurumsal web sitenizin ve elbette dokümanlarınızın, "Hakkımızda", "Misyon", "Vizyon", "Değerlerimiz", "Tarihçe", "Şirket Profili", "Sürdürülebilirlik Politikası", vb. sayfaların, işiniz ve sektörünüz değerlendirilerek analiz edilmesi, gerekli görülen yerlerde düzeltmelerin yapılması, ihtiyaç halinde yeniden yazılması alt başlıklarını kapsayan bir hizmettir. 


Sayfalarınızın analizleri ve çözüm önerilerimizi iletiyor, onayınızı takiben düzenleme, yeniden yazım aşamasına geçiyoruz. Size, gurur duyacağınız ölçüde temiz ifadeler ve zengin metinler vaat ediyoruz.


Son not: Özel koşullarda müşterilerimizin web sitelerine ilişkin özel taleplerini de üslup, dil ve uyum açısından değerlendirebiliyoruz.


DETAYLAR İÇİN BİZE ULAŞIN...