HAKKIMIZDA

2011 yılında temelleri atılan, gelişimini 2013 yılında tamamlayan Kolay Medya, 2015 yılında verilen zorunlu bir aranın ardından yeniden 2018 yılında müşterileriyle buluştu.

Web çözümleri ve Sosyal medya bazlı iş yapma ve çözüm üretmek süreçlerini her geçen gün geliştiren Kolay Medya, çağın iş hayatını şekillendiren yeni teknolojiler ve yepyeni dijital mecraları, temsil ettiğimiz kurumların maksimum fayda sağlayacakları bir iş yapma biçim ile iş süreçlerinin parçası yapmayı hedefliyor.

Sürdürülebilirlik hedefinin dijital çağdaki yansıması olan araçlar ve mecraların, kurmların devamlılığı açısından vazgeçilemez önemde olduğu bilincini taşıyor, bunu, temsil ettiğimiz iş ortaklarımızın süreçlerine yansıtmayı hedefliyor, bunun için çok çalışıyoruz.

Dijital araçların ve yeni mecraların sadece iş ortaklarımızın çalışma şekillerini değiştirmekle kalmayacağını, bunun yanı sıra çalışanlarını ve hatta rakiplerini etkileyerek her zaman ileriye dönük bir rekabet sarmalı yaratacağını da öngörüyor, bunun için de çok çalışıyoruz.